Deň mesta Košice

Komisie Mestského zastupiteľstva v Košiciach

Volebné obdobie 2014 - 2018

Aktuálny prehľad rokovaní

  Komisia Mestského zastupiteľstva  Dátum rokovania   Čas rokovania   Miestnosť    Program     Výstupy  
  Finančná komisia 19.04.2017 15.00 C 118 pozvánka uznesenia
  Komisia regionálneho rozvoja a cestovného ruchu   19.04.2017 15.30 D 216 pozvánka uznesenia
  Majetková komisia   25.04.2017 16.30 D 216 pozvánka uznesenia
  Sociálna a bytová komisia 19.04.2017 14.00 C 205 pozvánka uznesenia
  Komisia cirkví  19.04.2017 14.00 D 216 pozvánka uznesenia
  Komisia školstva, športu a mládeže 11.04.2017 14.00 D 216 pozvánka uznesenia
  Komisia životného prostredia, verejného poriadku
  a ochrany zdravia
 
19.04.2017 14.00 D 310 pozvánka uznesenia
  Komisia dopravy a výstavby 18.04.2017 15.00 B 006 pozvánka uznesenia
  Legislatívno-právna komisia   18.04.2017 15.00 D 310 pozvánka uznesenia
  Komisia kultúry 11.04.2017 13.30 D 208 pozvánka uznesenia
  Komisia národnostných menšín 20.04.2017 14.00 C 205 pozvánka uznesenia

Zloženie komisií
Finančná komisia
Predseda: Ing. Dušan Petrenka
Sekretár: Ing. Marta Kažimírová
Poslanci: Ing. Juraj Briškár, MVDr. Anna Jenčová, Ing. Ján Jakubov, Marián Gaj, Ing. Jozef Karabin, MUDr. Milan Maďar, Ing. RNDr. Emil Petrvalský, CSc.
Neposlanci: Ing. Peter Klein, Mgr. Martin Eliáš, JUDr. Ladislav Gaura, Ing. Ondrej Vargic, Ing. Ladislav Varga
Uznesenia z rokovaní komisie

Komisia regionálneho rozvoja a cestovného ruchu
Predseda: MVDr. Anna Jenčová
Sekretár: Ing.Štefan Daňo
Poslanci: MUDr. Renáta Lenártová, PhD., Ing. Dušan Petrenka, Ing. Andrej Sitkár, JUDr. Cyril Betuš, Mgr. Tomáš Gáll
Neposlanci: Ing. Milan Papcun, Ing. Peter Želinský, Ing. Marek Mitterpák, Ing. Ľuboslav Čobík – Ferčík, Ing. Matúš Sedlák, Miroslav Holub, Doc. Ing. Ján Buleca, PhD., Ing. Ladislav Šteffko
Uznesenia z rokovaní komisie

Majetková komisia
Predseda: JUDr. Otto Brixi
Sekretár: Ing.Denisa Drugdová
Poslanci: Ing. Juraj Briškár, JUDr. Jaroslav Kaifer, Ing. Marek Kandráč, Ing. Stanislav Kočiš, JUDr. Martin Petruško, Ing. Ján Jakubov, Ing. Ján Dečo, Marián Gaj, Ing. Iveta Kijevská, Ing. Lucia Iľaščíková, PhD.
Uznesenia z rokovaní komisie

Sociálna a bytová komisia
Predseda: Mgr. Renáta Šramková
Sekretár: Bc. Dana Surová
Poslanci: MVDr. Anna Jenčová, Miroslav Špak, Ing. Mgr. Miloš Ihnát, Ladislav Šaňa
Neposlanci: Bc. Iveta Hoľáková, Bc. Agáta Grančičová, Michal Matečka, Ing. Zuzana Zaraská, Klára Remiášová, Anna Magyárová, Bc. Karolína Velesová, Ing. Zita Bubenková, Mgr. Zuzana Slivenská, Mgr. Silvia Hricková
Uznesenia z rokovaní komisie

Komisia cirkví
Predseda: Daniel Rusnák
Sekretár: Ing. Mária Juhásová
Poslanci: Mgr. Ľubomír Grega, Ing. Alfonz Halenár, Mgr. Bernard Berberich
Neposlanci: Mgr. Ján Liba, Mgr. Dalibor Smolník, JUDr. František Kaleja, Mgr. Bohumil Kaman, Mgr. Ondrej Kolárovský, ThBibLic. Róbert Jáger, PhD., ThLic. Pavol Bardzák, JUDr. Jana Janošíková, PaedDr. Radko Rakušan, Ing. Ladislav Göőz, Mgr. Peter Novák, Ing. Emil Oetter, ThDr. Radoslav Lojan, PhD., MUDr. Tomáš Teššer, Eva Bombová
Uznesenia z rokovaní komisie

Komisia školstva, športu a mládeže
Predseda: Mgr. Igor Sidor, PhD., MBA
Sekretár: Blanka Eliášová
Poslanci: JUDr. Tibor Bacsó, JUDr. Cyril Betuš, MUDr. Igor Jutka, MPH, Ing. Bc. Iveta Kijevská, PhDr. Katarína Čižmáriková, Mgr. Tomáš Gáll, Ing. Lucia Iľaščíková, PhD., Ing. RNDr. Emil Petrvalský, CSc., Ing. Jozef Karabin
Neposlanci: RNDr. Miriam Melišová – Čugová, František Králka, Ing. Michal Capcara, PhDr. Pavol Mutafov, PaedDr. Eva Tkáčiková, JUDr. Ján Caban, Mgr. Róbert Schwarcz, PaedDr. Tatiana Švecová, Ing. Martin Farkašovský, Prof. Ing. Miroslav Kelemen, PhD., MBA, PhDr. Karol Bačo, Ing. Peter Berta
Uznesenia z rokovaní komisie

Komisia životného prostredia, verejného poriadku a ochrany zdravia
Predseda: Ing. Bc. Iveta Kijevská
Sekretár: Ing. Mária Kottferová
Poslanci: MUDr. Mária Grüllingová, MUDr. Milan Maďar, Ing. Andrej Sitkár, MUDr. Ján Sekáč, Ing. RNDr. Emil Petrvalský, CSc., Ing. Lucia Iľaščíková, PhD.
Neposlanci: Ing. Milan Murín, Bc. Viktória Lehotzká, Ing. Gabriela Adamčáková, Mgr. Tomáš Hargaš, Mgr. Viliam Knap, PhD., PhDr. Tomáš Szegedi, Ing. Igor Šimko, Ing. Štefan Kertes, Ing. Viera Haberová, Ing. Iveta Ziarková, Ing. František Palkó, doc. RNDr. Ingrid Papajová, PhD., Ing. Roman Fendek
Uznesenia z rokovaní komisie

Komisia dopravy a výstavby
Predseda: Ing. Stanislav Kočiš
Sekretár: Ing.Henrieta Harabinová
Poslanci: JUDr. Martin Petruško, Ing. Marek Kandráč, Ing. Dušan Petrenka, Miroslav Špak, JUDr. Tibor Bacsó, Ing. Mgr. Miloš Ihnát
Neposlanci: Ing. Ladislav Olexa, CSc., Ing. Jaroslav Mezencev, Ing. Jozef Vrábeľ, Ing. Jakub Špilár, Ing. Erik Cimbala, Ing. Stanislav Vibranský, Ing. Helena Hrobáková
Uznesenia z rokovaní komisie

Legislatívno-právna komisia
Predseda: JUDr. Jaroslav Kaifer
Sekretár: Mgr. Katarína Popovič
Poslanci: JUDr. Jaroslav Hlinka, JUDr. Tibor Bacsó, Mgr. Jozef Andrejčák
Neposlanci: JUDr. Emília Župíková, JUDr. Tibor Krinický, JUDr. Peter Švider, JUDr. Margita Adamčíková, JUDr. Vladimír Bela, Mgr. Peter Tóth, Mgr. Martin Ištván, JUDr. Štefan Fedor
Uznesenia z rokovaní komisie

Komisia kultúry
Predseda: Mgr. art. Ľubica Blaškovičová
Sekretár: Mgr. Andrea Takáčová
Poslanci: PhDr. Katarína Čižmáriková, Marián Gaj, Ing. Mgr. Lenka Kovačevičová, Mgr. Renáta Šramková
Neposlanci: PaedDr. Mgr. art. Július Klein, Mgr. Peter Himič, PhD., PaedDr. Uršula Ambrušová, PhD., Ing. Marek Béreš, Rastislav Pistrák, Ing. Cyril Ďurišin, Bc. Juraj Seman, Mgr. art. Milan Kyjovský, Ing. Andrea Hildebrand, Stanislav Majza, PaedDr. Tibor Kočík, Michaela Dobošová, Mária Jokeľová
Uznesenia z rokovaní komisie

Komisia národnostných menšín
Predseda: JUDr. Tibor Bacsó
Sekretár: Ing. Alžbeta Kubincová
Poslanci: MUDr. Renáta Lenártová, PhD., Ing. Mgr. Lenka Kovačevičová
Neposlanci: Lívia Oltmanová, Mgr. Bohumil Kaman, Ing. Ondrej Kožár, Mgr. art. Štefánia Gajdošová Sikorski, Juraj Magur, Mária Bicková, Mgr. Natália Dostovalová, Ing. Otília Leskovská, MVDr. Duy Vu Nguyen, Ing. Anton Glezgo, MVDr. Júlia Sokolová, Ing. Jozef Filipko, Ing. Ladislav Breicha, Mgr. Kornélia Betáková, Jiří Zaťovič
Uznesenia z rokovaní komisie

Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov
Predseda: JUDr. Cyril Betuš
Poslanci: Ing. RNDr. Emil Petrvalský, CSc., JUDr. Jaroslav Kaifer, Miroslav Špak, Mgr. Marcel Gibóda


/Zdroj: Kancelária samosprávnych orgánov MMK/

Mestské podniky